Změna typového projektu na individuální od ES

Manželé Polišenští bydleli s rodiči, ale toužili po vlastním bydlení. Chtěli získat více soukromí a životního prostoru. Proto zvolili stavbu domu na klíč.


„Bylo důležité, najít mezi stavebními společnostmi tu nejlepší. Porovnávali jsme nabídku služeb a poté se rozhodli pro Ekonomické stavby. Mají dlouholetou tradici a poskytují služby, které pro nás byly prvořadé.”

Vybraný typový projekt byl při projektování domu upraven podle představ investorů. „V neposlední řadě pro nás bylo zajímavé, že nám ES poskytly odborné poradenství a pomoc při výběru hypotečního úvěru.”

Po rychlé projektové fázi, bylo vše připraveno na samotnou výstavbu domu. I přes problémy s pomalým uvolňováním peněz ze strany banky stavba domu pokračovala. „Naštěstí jsme se my i pracovníci Ekonomických staveb obrnili trpělivostí a vše se nakonec povedlo zdárně dokončit.”

„Dům je hotový, ale je stále co dělat. Chceme se pustit do budování terasy a naším hnacím motorem je představa krásné udržované zahrady, na kterou se budeme rádi dívat v každém ročním období.”

manželé Polišenští