Investice do zděného domu se vyplatí

V dnešní době často lidé přemyšlejí, jak vhodně peníze uložit a zhodnotit. Podobnou situaci řešili i manželé Roubalovi, kteří se rozhodli pro nový zděný dům, který jim poskytne nové rodinné zázemí i vhodnou investici do budoucnosti.


Pracovní vytíženost vedla manžele k rozhodnutí stavby domu na klíč.

„I přes to jsme počítali s tím, že budeme muset přiložit ruku k dílu, ale to jsme chtěli až při dokončovacích prací v interiéru. Také se nám líbila myšlenka, že nám spolehlivá stavební společnost postaví kvalitní dům v rozsahu, na kterém se dohodneme.”

Klienty oslovila široká nabídka služeb i typové domy od Ekonomických staveb, proto si sjednali informační schůzku. „Přesvědčila nás prosesionalita.”

Dům Ekonomok N7 se jevil manželů jako naprosto ideální. V průběhů projektové činnosti si nechali investoři zapracovat do budoucího vzhledu a funkčnosti některé své návrhy.
„Úprava typového projektu nám byla poskytnuta zdarma, stejně tak vyřízení stavebního povolení a ostatní administrativy.”

„Bylo příjemné, že již při zpracování detailního rozpočtu jsme se na všech materiálech dohodli s manažerem projektu. Harmonogram prací se určil hned na začátku. Následně vše probíhalo podle plánu a dům byl kompletně hotov v dohodnutém termínu.”

„Žije se nám tady krásně a zatím není důvod nic měnit. K původnímu bydlení bychom se nevrátili. Každý má konečně svůj koutek a celým domem vládne rodinná pohoda.”

manželé Roubalovi