Žijeme svůj sen

Někdy je třeba v životě vyzkoušet více variant bydlení, než člověk přijde na to, kam dále směřovat. Rodina Nachtmannových zatoužila kolem sebe cítit blízkost přírody a dostatek prostoru, proto se rozhodla pro vlastní rodinný dům a splnila si tak svůj sen.


Investoři se rozhodli pro stavbu domu na klíč, jelikož v daném oboru postrádali zkušenosti a také stavba svépomocí by jim zabrala mnoho drahocenného času a sil. Výběr dodavatelské stavební firmy byl dlouhý a pečlivý. „Snažili jsme se najít solidní a spolehlivou firmu, která nám zařídí vše se stavbou spojené, od začátku až do konce.Na internetu jsme narazili i na společnost Ekonomické stavby s.r.o., jejíž rozmanitá nabídka hotových projektů a především možnost nechat si projekt upravit podle vlastních představ a požadavků se nám velice líbila”.

Klienti si z nabídkového katalogu domů vybrali dům FRANTIŠEK 5. Po zapracování požadavků klientů na vnitřní uspořádání domu pracovníci ES vyřídili stavební povolení a potřebnou administrativu.  „Teprve zpětně nás překvapilo, kolik razítek bylo třeba získat a kolik úřadů obejít. Ušetřili nám skutečně mnoho času a běhání.”

Nachtmannovi si z vlastních finančních prostředků koupili stavební pozemek a samotnou stavbu domu pokryla hypotéka. „Využili jsme schopností finančního poradce ES, podařilo se nám získat výrazně nižší splátky, než nám banky nabízely, když jsme se tentýž produkt snažili vyřídit sami.”

„Celou stavbu jsme napjatě sledovali a těšili se, až bude vše hotovo. Veškeré práce probíhaly dle plánu a okamžitě po nastěhování jsme věděli, že konečně bydlíme přesně tak, jak jsme chtěli. Zkrátka žijeme svůj sen.”

manželé Nachtmannovi