Svědomitý výběr stavební společnosti

Stavba domu na klíč obnáší pro investora nutnost vše dobře zvážit a promyslet, aby dům odpovídal jeho představám.


Tímto mottem se řídila i paní Kadlecová, která se s rodinou rozhodla pro změnu bydlení. Přestože bydleli v prostorném bytě, touha po vlastním domě zvítězila. Započala tedy svou cestu výběrem vhodné stavební firmy.

„Rozhodovaly u nás hlavně reference. Také jsme rovněž porovnávali nabídky domů jednotlivých společností a v katalogu Ekonomických staveb se nám domy opravdu líbily. Navštívili jsme tedy pobočku ES a dobrý výběr se jen potvrdil”.

Klienti si vybrali dům VIKTORIE, do kterého byly zakomponovány vnitřní dispozice dle představ budoucích majitelů. „Jako laici jsme samozřejmě nevěděli, jaké změny vzhledem ke statice je možné provést, proto jsme velmi ocenili pomoc odborníků Ekonomických staveb. To, že nám Ekonomické stavby vyřídily administrativu a stavební povolení, nám přišlo vhod. Tuto službu jsme dostali zdarma, což bylo velmi potěšující.”

Financování stavby klienti zajistili z vlastních zdrojů, a tak nic nebránilo plynulé výstavbě domu. Investoři navštěvovali pravidelně staveniště a těšili se z toho, jak dům roste. „Jak stavba postupovala, sem tam jsme operativně řešili určité malé, či větší změny oprati původním plánům. Během doby, kdy se dům realizuje, vás napadají stále nové myšlenky a nápady, kde co vylepšit.”

Po kolaudaci domu se investoři nastěhovali. „V novém domě jsme šťastni a jsme rádi, že jsme se do stavby vlastního domu pustili.”

paní Kadlecová