Využili jsme kompletní služby od ES

Ruch velkoměsta nevyhovuje každému, zvláště jde-li o rodinu s dětmi. Kernerovi sice již mnoho let vlastnili krásný stavební pozemek, ale nebylo možné získat stavební povolení. A proto obývali byt v panelovém domě na sídlišti.

,,Pátrali jsme na internetu a procházeli jsme různé stavební firmy. Celkem nás zklamalo, že většina z nich nenabízela komplexní řešení domu od začátku až do konce. To by znamenalo, že bychom museli využít služeb více společností. Navíc také ve většině případů požadovaly větší finanční částku ještě před zahájením jakýchkoliv prací.”

 

Výběr stavební společnosti

,,Narazili jsme na internetové stránky společnosti Ekonomické stavby, prostudovali si jejich nabídku a věděli jsme, že jsme právě našli přesně to, co jsme potřebovali. Tedy firmu s tradicí, která je nám schopna dodat kompletní stavbu a díky jejímž programům financování, nebudeme do začátku potřebovat hotovost.”

 

Vyhotovení projektu a vyřízení stavebního povolení od ES

Následně po výběru vhodného domu, proběhly projektové práce a ES zajistila stavební povolení.

 

Stavba domu

„Celá stavba trvala jen půl roku, což jsme vzhledem k nutnosti prodeje bytu, ve kterém jsme bydleli, kvitovali s povděkem.”

 

Konečně bydlíme

,,Do paneláku bychom se za žádnou cenu nevrátili. Život bez zahrady, bazénu a spousty prostoru si už ani neumíme představit. Jsme šťastní, že jsme se rozhodli splnit si svůj sen a také že jsme nalezli firmu, která nám k tomu dopomohla.”

manželé Kernerovi