Když stavba roste před očima

Manželé Skřivánkovi se toužili osamostatnit ze společného domu s rodiči. Rozhodli se pro stavbu nového rodinného domu na sousední parcele za pomocí Ekonomických staveb.

,,Pro stavbu rodinného domu na klíč jsme se po delší úvaze rozhodli hlavně kvůli času, kterého se nám z pracovních důvodů moc nedostává. Dalším důvodem je skutečnost, že stavební profesi moc nerozumíme. Jediné na co jsme si troufali, byly terénní úpravy kolem domu vč. opěrné svahové stěny a oplocení a to za pomocí otce.”

 

Výběr stavební společnosti

,,Společnost Ekonomické stavby jsme tak nějak našli rychle. Po obdržení katalogu domů jsme si všechny ostatní potřebné informace dohledali na internetu, tedy hlavně na stránkách ES. Nebyl tedy důvod na myšlenky, že by jsme si to se stavbou rozmysleli.”

 

Vyřízení stavebního povolení od ES

,,Máme špatné zkušenosti s vyřizováním administrativy po úřadech. Proto jsme byli vděčni za to, že nám ES vyřídila spoustu dokladů týkající se stavby.”

 

Financování domu bylo realizováno hypotečním úvěrem

,,Stavbu domu jsme financovali z hypotéky, kterou za nás vyřídily Ekonomické stavby. Banka postupně uvolňovala finance podle postavených etap.”

 

Po vydání stavebního povolení klienti průběh stavby bedlivě kontrolovali

„Na stavbě jsme byli denně s tím, že jsme bydleli v domě vedle stavby. Vše jsme sledovali, fotili a nejvíce se nám líbilo, jak stavba rostla před očima. Máme oblíbené místo v obývacím pokoji, kde na gauči trávíme hezké chvíle a také určitě kuchyni a koupelnu s vanou. Dříve jsme měli jen sprchovací kout. S domem jsme velmi spokojeni.”

manželé Skřivánkovi