Vyplněné tužby

Kdo má židli, ten bydlí. Kdo by neznal staré české pořekadlo. Nicméně ke spokojenému bydlení většině z nás jen židle nestačí.

„Vyrostla jsem v rodinném domě se zahradou, takže jsem věděla, že  žít v panelovém domě nesplňuje moje představy o kvalitním bydlení. Poté se nám naskytla velmi výhodná koupě pozemku v blízkosti prarodičů a to přispělo k rozhodnutí postavit vlastní rodinný dům”.

Manželé Havlovi Navštívili stavební veletrh FOR ARCH, nahromadilo se jim mnoho katalogů, pak trávili mnoho hodin na internetu a nakonec si vybrali stavební společnost Ekonomické stavby.
„Oslovila nás komplexnost nabídky této společnosti – vyřízení veškeré administrativy, stavební povolení, pomoc při vyřizování hypotéky, atd”.

Klienti si vybrali typový dům Ekonomik N14-1, který při projektování doznal některých změn na přání klientů. Po vydání stavebního povolení bylo vše připraveno pro stavbu domu.

„Poprvé se koplo do země 4. dubna a dům byl hotov již na konci září. Vše šlo jako na drátkách, pokud se vyskytl nějaký problém, což je během stavby naprosto běžná situace, vše bylo vyřízeno k naší spokojenosti s manažerem stavby. Z toho, jak rychle dům stál, jsme měli velkou radost. Svépomocí by stavba trvala daleko déle.  Ani po dokončení stavby jsme neměli a nemáme žádné vážné problémy ani reklamace”.

„Nejraději sedíme u roztopených krbových kamen a užíváme si pohledu do ohně a krásného tepla. Děti mají své pokojíčky, po kterých toužili. A my všichni máme radost z nového domu a zahrady”.

manželé Havlovi