Když jde práce od ruky

Kdo vyrostl v rodinném domě, těžko si zvyká na život ve stísněných prostorách bytu. Rodina Vávrových toužila po vlastním, ale na splnění svého snu si musela nějaký čas počkat.

„Vzhledem k tomu, že jsme si netroufli budovat svépomocí, museli jsme nejprve najít firmu, která by nám postavila bydlení na klíč”.

„Dali jsme na doporučení známých a oslovili jsme firmu Ekonomické stavby s.r.o., o níž jsme již slyšeli mnoho dobrého. Zaujal nás nejen jejich profesionální přístup, ale i nabídka vyřízení stavebního povolení zdarma, což pro nás neznamenalo málo – kdo stavěl, ten ví, o čem mluvíme”.

Po obdržení katalogu domů od Ekonomických staveb si klienti vybrali dům, který jim nejvíce učaroval.

„Stačilo pak jen provést drobné úpravy v projektu – například změnit uspořádání vnitřních příček, umístění komínu a změny v designu garážových vrat a bylo to to pravé ořechové”.

ES pro klienty zajistily realizační projekt, potřebnou administrativu a vyřízení stavebního povolení.

Stavba domu probíhala dle předem schváleného harmonogramu.

„Navštěvovali jsme parcelu takřka denně. Velice nás těšilo sledovat, jak jde řemeslníkům práce od ruky a jak se rychle blíží splnění našeho velkého snu. Vozili jsme na stavbu i děti, aby viděly, kolik práce a času je třeba k tomu, aby jedna rodina měla kde bydlet”.

„Byt jsme brali jen jako přechodné bydlení a ani náhodou bychom se tam nechtěli vrátit. A to i přesto, že máme před sebou ještě mnoho práce na okolí domu a zahradě. Pracovat na svém nás totiž moc těší”.

manželé Vávrovi