Vstřícnost Ekonomických staveb

,,Bydlení měníme proto, že si chceme polepšit. Život v rodinném domě skýtá oproti bytu mnoho nesporných výhod, především tolik žádané soukromí, dostatek prostoru a zahradu.”

Výběr stavební společnosti

,,Rozhodně se nám líbila výše měsíční splátky úvěru na stavbu na klíč od Ekonomických staveb, nepřevyšovala totiž náš měsíční nájem v bytě. Navíc jsme si chtěli ušetřit čas při vyřizování složité administrativy a jednání s úřady, s čímž je příprava stavby vždy spojená. ES totiž všechny tyto záležitosti obstaraly za nás.”

 

Výběr domu

,,Měli jsme v hlavě určité rozměry a dispozice, který by měl dům mít, o konkrétní vzhled nám šlo až v druhé řadě. Ze široké nabídky typových projektů uvedených v katalogu ES jsme si pak vybrali ten pro nás nejvhodnější a nechali v něm ještě udělat nějaké dílčí úpravy.”

 

Výstavba domu

,,Využili jsme kombinaci dvou způsobů výstavby domu. Několik etap stavby kompletně zajistila společnost Ekonomické stavby s.r.o. a zbytek domu jsme si již dokončili sami. Jezdili jsme stavbu kontrolovat. Není nic příjemnějšího než sledovat, jak Vám roste nové bydlení a těšit se, až ho začnete využívat.”

 

V novém domě

„Je příjemné mít dostatek prostoru pro relaxaci i práci. Momentálně se chystáme například postavit nějaké stání pro auto a o další plány jistě nebude nouze.”

manželé Bíbrovi