Radost ze služeb Ekonomických staveb

Postavit vlastní dům je pro většinu lidí zásadním životním krokem a celoživotní investicí. Není tedy divu, že i manželé Šebkovi důkladně zvažovali, která stavební společnost jim vlastní dům postaví. Zkušenosti a profesionalita rozhodly jednoznačně pro Ekonomické stavby.

,,Jako mladí manželé jsme bydleli v malém bytě, ale chtěli jsme si založit rodinu a tak jsme uvažovali nad vlastním a samozřejmě větším bydlením. Nechtěli jsme začít úplně bez peněz, takže chvíli trvalo, než se nám podařilo do začátku něco našetřit.”

 

Výběr stavební společnosti

,,Prvořadé pro nás byly reference jednotlivých společností a také počet již postavených domů. Chtěli jsme firmu, která je již na našem trhu zaběhlá a má dostatek zkušeností. Nebylo to nic jednoduchého a někdy jsme si už mysleli, že to vzdáme. Touha po vlastním domku byla ale silnější a nakonec se naše vytrvalost vyplatila.”

 

Služby  od ES

,,ES nás zaujaly na první pohled. Nabízely vše, co jsme od stavební společnosti očekávali. Vyřízení veškeré dokumentace, rychlé bydlení za rozumnou cenu a další záruky – tomu jsme nemohli odolat.”

 

Financování domu

,,Od odborníků Ekonomických staveb jsme si nechali poradit, jak vhodně stavbu zafinancovat, aby to pro nás bylo nejpřijatelnější. Měli jsme připravenou základní hotovost a další peníze jsme čerpali z hypotéky. Využili jsme programu „Mladá rodina“ a ES za nás dokonce vyřídily i hypoteční úvěr.”

 

V novém domě

Prvořadým úkolem pro nás nyní bude oplocení pozemku a také úprava zahrady kolem domu. Na všechny tyto práce už se těšíme. Jsou to pro nás takové třešničky na pomyslném dortu.”

manželé Šlepsovi