V domě od ES si užíváme každý den

“Pojem “plný dům” v mnohých z nás vzbuzuje pocit stísněnosti. Ale co teprve “plný byt”? Šestičlenná rodina pana Novotného toto znala z malého bytu a takovýto život začal být pomalu neúnosný. Vše se změnilo, když se rozhodli, že si postavý rodinný dům.”

Důvod stavby domu na klíč

„Jednoznačně jsme se shodli na tom, že pro nás stavba svépomocí nemá smysl a že by to zabralo mnohem více času, starostí a námahy.”

Výběr domu a stavební společnosti

„Koupili jsme pozemek za výhodnou cenu a rovnou jsme se poohlíželi po firmách, které staví rodinné domy na klíč. A to nás nakonec přivedlo až k Ekonomickýcm stavbám.”

Financování stavby

„Bez hypotéky by to určitě nešlo. Manažerka financí ES nám navrhla možnosti výpomoci při zřizování hypotéky. Takže otázku financování jsme přenechali Ekonomkám. Nakonec se podařilo zařídit hypotéku, která pokryla celou stavbu domu.”

Výstavba domu

„Postupovalo se podle projektu, ani jsme nedělali žádné větší úpravy. Když se vyskytl nějaký problém, náš manažer stavby společně se stavitelem vždy našli řešení a to je nejdůležitější. Výsledkem je dnes naše krásné bydlení.”

Život v novém domě

„Dalo by se říct, že jsou to pocity štěstí. Nic bychom neměnili. Dům nám poskytl klid a dostatek prostoru pro všechny členy rodiny. Užíváme si zde každý den.”

pan Jiří Novotný