Stavba s ES je 100% správná volba

“Naše původní bydlení bylo v městské čtvrti v malém bytě 3+1 v panelovém domě. Bydlení v tomto bytě bylo pro naší početnou rodinu ( 3 děti a psy) velmi nevyhovující, nepohodlné a dlouhodobě nepřijatelné. Vzhledem k tomu, že jsme měli vlastní pozemek, který měl vše potřebné pro případnou stavbu, tak naše cíle a myšlenky směřovaly k realizaci našeho snu.”

Důvod stavby domu na klíč

„Od samého začátku, kdy jsme začali uvažovat o stavbě domu, byla stavba domu na klíč jedinou možnou naší volbou. Ze zkušeností získaných od přátel a známých, kteří svépomocí stavěli, jsme věděli, tento způsob stavby je velmi časově a psychicky náročný a tudíž pro nás nevyhovující.A také naší prioritou byla jednoznačně vidina kvalitní a rychlé stavby.”

Výběr domu a stavební společnosti

„Vybrat stavební společnost bylo pro nás velmi náročné.  V obrovské záplavě stavebních firem a různých informacích na internetu, je pro laika opravdu složité se zorientovat a zvolit správně. Ke katalogu ES jsme se dostali úplně náhodou a od té do by jsme ES začali srovnávat s dalšími, v úvahu připadajícími stavebními firmami. Široká nabídka všeho, co se týká výstavby domu a možností financováni, přehlednost a srozumitelnost internetových stránek, skvělý osobní přístup ze strany manažerů firmy, komunikativnost, záruka spolehlivosti a kvality, to vše rozhodlo. Jednoznačně jsme zvolili ES jako partnera pro stavbu našeho domu.”

Vyřízení stavební povolení od ES

„Představa veškeré, pro nás složité administrativy ohledně vyřizování stavebního povolení, nás opravdu děsila. Možnost vše nechat zařídit za nás firmu, bylo pro nás osvobozující. Tuto službu jsme velice ocenili.”

Financování stavby

„Stavbu jsme z části financovali z vlastních zdrojů a z části  z hypotéčního úvěru. Ten jsme si vyřizovali sami”.

Výstavba domu

„Stavbu jsme sledovali průběžně. Pravidelně s manažerem stavby od ES, ale i měli jsme možnost navštěvovat stavbu i samostatně. Celá stavba se vždy důkladně prošla a prodiskutovali vše, co se zrealizovalo nového, a vždy jsme dostali informace o dalším postupu. Stavba domu se ničím nezbrzdila, naopak některé etapy byly hotové v předstihu a nastěhovat jsme se mohli dříve než bylo plánováno. Stavba s ES je 100% správná volba”.

Život v novém domě

„Jsme rádi, že bydlíme v domě, kde máme své soukromí a  svůj klid. Výhledově bychom rádi dořešili oplocení k sousedům , čeká nás úprava zahradního domku a garážová vrata.”

paní Barbora Beranová