Dům od ES – je to prostě super

“Bydleli jsme v bytě, ale bydlení nebylo příjemné kvůli hrozným sousedům. To nás vedlo k rozhodnutí to změnit, abychom měli klid a pohodu. Zvolili jsme stavbu vlastního rodinného domu a tím si splnili náš velký sen.”

Důvod stavby domu na klíč

„Na budování svépomocí bychom neměli dostatek času a zkušeností. Nejsme pro to zrovna vhodné typy lidí. Máme rádi svou pohodu. Stavba domu naklíč byla pro nás jediná možná volba.”

Výběr domu a stavební společnosti

Obrátili jsme se na internet. ES nás zaujaly na první pohled svou nabídkou. Líbili se nám nabízené domy a mnoho programů.”

Vyřízení stavebního povolení

„Uvítali jsme tuto nabídku, ušetřilo nám to spoustu času a peněz. Také bychom na to vyřizování neměli nervy.”

Financování stavby

„Pro stavbu domu jsme využili program Nulová hotovost. Neměli jsme žádné vlastní finanční prostředky. Tento program byl pro nás nejvýhodnější. Dům jsme celý řešili z hypotečního úvěru. S financování nám pomohly Ekonomické stavby. Měli jsme velmi nízký úrok.”

Výstavba domu

„Stavba domu začala běžela docela rychle. Mezi tím jsme nemuseli řešit už vůbec nic. Všechny práce proběhly naprosto v pořádku a v daném termínu. Vše jsme samozřejmě sledovali, na stavbě jsme byli prakticky ob den.”

Život v novém domě

V novém domě se nám žije velmi dobře. Zamilovali jsme si ho celá rodina. Užíváme si zde toužené pohody a klidu. Jsme moc spokojeni a nic bychom neměnili. Je to prostě super.”

paní Martina Šulcová