Úžasný Dvojdům 9 od ES

“Jsme majitelé psů a ti mají mít zahradu a nejlépe u vlastního domu. Jsme pospolitá rodina, která si chtěla být co nejblíže a přitom každý ve svém. Stavbou dvojdomu jsme toto vyřešili. Myslíme si, že si můžeme být vzájemně prospěšní.”

Důvod stavby domu na klíč

“Nikdy jsme neuvažovali, že bychom stavěli svépomocí. Od samého začátku jsme měli představu o stavbě na klíč a o “nic” se nestarat.”

Výběr stavební společnosti

“V dnešní době internetu je velká možnost seznámit se s veškerou nabídkou firem, přečíst si různé recenze, atd.. Samozřejmě je zde také spoustu informací zavádějících a ne vše co se zde píše, se zakládá na pravdě. Musí nastoupit normální selský rozum a taky trochu šťastná volba. Měli jsme jasno v tom, co budeme od realizační firmy požadovat a jak má stavba vypadat. Věřili jsme tomu, že si naše požadavky dokážeme ohlídat. Kontakt jsme našli na internetu. Prostudovali jsme všechny příspěvky , ne všechny byly lichotivé, ale vlastní nabídka  Ekonomických staveb se nám velmi líbila. Musím podotknout, že si někteří kolem nás klepali na čelo, když jsme trvali na tom, že budeme stavět s ES. Přesvědčilo nás to, že v negativních příspěvcích nikdy nebyla haněna kvalita stavby. Oceňovali jsme a líbila se nám nabídka zajímavých programů. Ty jsme sice nevyužili, ale nikdo jiný je ani nenabízí. Líbila se nám široká nabídka domů, z které jsme nakonec vybrali a mohli si dům dotvořit k obrazu svému. Líbilo se nám z jakých materiálů ES staví a že se jedná o domy nízkoenergetické. Líbila se nám i garance pevné ceny. Zaujala nás záruka a pozáruční servis. Nejdříve jsme nechápali platby po etapách, ale nyní musíme dát palec nahoru.”

Vyřízení stavební povolení od ES

“Nebrali jsme to jako nějaký sen. Tuto službu jsme u stavby rodinného domu na klíč očekávali.”

Financování stavby

“Stavbu domu jsme financovali z vlastních prostředků. Nebyl žádný problém.”

Výstavba domu

“Stavbu jsme sledovali velmi pečlivě, různě připomínkovali, měnili i dispozice, materiály, atd. Měli jsme požadavky splnitelné i mimo mísu a to vše za jedinečné trpělivosti a vstřícnosti pana Skaly. Nic nebyl problém, vše našlo řešení a zvláště oceňujeme vysvětlování jednotlivých postupů a odůvodnění, proč takto a ne jinak. osobní i profesní komunikace pana Skaly byla na vysoké úrovni.”

Život v novém domě

Dostali jsme dům zcela podle našich představ a v požadované, vysoké kvalitě. Lví podíl na tom má manažer stavby pan Skala. DÍK.”

manželé Demjanovičovi