Úžasný dům Galileo 7 od ES

“Naše původní bydlení bylo ve 2. patře dvougeneračního domu se zahradou. Z důvodu rozrůstajících se rodinných příslušníků – 2 děti a pes, jsme se rozhodli pro stavbu na klíč.”

Důvody stavby domu na klíč

“Důvodem byl hlavně nedostatek času, malé povědomí o stavebních procesech a pracech a výhoda rychlého průběh stavby.”

Výběr stavební společnosti a domu

“Chtěli jsme zděný dům. Na facebooku nás zaujala reklama na tištěný katalog zdarma od Ekonomických staveb. Vzhledem k široké nabídce domů jsme se rozhodli stavět s Ekonomickými stavbami. Vzhledem k velikosti a tvaru pozemku jsme si nechali od ES poradit, jaký dům vybrat. Bylo důležité vybrat takový dům, který by byl správně situován vůči světovým stranám a okolní zástavbě.”

Vyřízení stavební povolení od ES

“Času máme opravdu málo; toto jsme velice uvítali.”

Financování stavby

“Financování jsme volili formou hypotéky.”

Výstavba domu

“Stavba probíhala kousek od místa bydliště, tudíž jsme tam byli téměř denně. Jsme rádi, že to tak mohlo být, protože se díky tomu předešlo spoustě problémů a stavba byla provedena důkladně.”

Život v novém domě

“Nový dům nám přinesl hlavně soukromí a pocit svobody. Oceňujeme také tepelný komfort v celém domě. Dispozičně jsme také spokojeni. Nemáme pocit, že jsme něco měli udělat jinak. Za nejlepší věc považujeme naši terasu, na které jsme celá rodina téměř celý den.”

pan Zdeněk Krátký