U ES víte, za co platíte

“I přes to, že jsme si chtěli nechat dům kompletně postavit, neznamenalo to pro nás, že bychom složili v ES peníze do komínku za klíče od nového domu. Chtěli jsme mít přehled a být součástí celého procesu a to se nám splnilo.”

Výběr stavební společnosti

,,Naše první kroky vedly na internet. Věděli jsme, že potřebujeme spolehlivou stavební firmu, která nám dům postaví kompletně. ES nabízely velkou škálu možností a služeb, což jsme u ostatních stavebních společností postrádali. U Ekonomek jsme měli stavbu jako na talíři. Zároveň jsme mohli využít i dalších výhod, jako bylo použití typového projektu, zařízení stavebního povolení zdarma, či garanci pevné ceny domu. To vše rozhodlo o naší volbě.”

 

Samotná realizace stavby domu

,,Hodně jsme přemýšleli o tom, jak bude dům vypadat. Předem jsme si udělali jasno, jaké materiály a barvy chceme v domě použít. Takže technickou stránku jsme s radostí přenechali povolaným a spíše jsme se věnovali stránkám estetickým. Stavbu jsme ale pečlivě sledovali a dělali si fotodokumentaci.”

 

Pocity z nového bydlení

,,Ty jsou k nezaplacení. Nikdy před tím by nás nenapadlo, že postavit dům může být vlastně docela snadné a jaký kousek jsme byli od spokojenějšího života.”

manželé Švihálkovi