Náš sen jsme si splnili s ES

“Z Prahy na Pardubicko. To byla vzdálenost mezi původním bytem pana Jana a jeho novým domem. Vzdálenost mezi ruchem velkoměsta a klidem malé vesničky zasazené v malebné přírodě. Když jde člověk za svým snem, překoná všechny vzdálenost.”

,,Původně jsme bydleli v panelovém domě v Praze. Čím více se nachyloval čas odchodu do důchodu, tím více jsme chtěli odejít z velkoměsta někam do klidu a užít si konečně zaslouženého odpočinku.”

 

Výběr stavební společnosti

,,Dělali jsme si svůj vlastní průzkum trhu. Hledali jsme především informace na internetu a obcházeli různé veletrhy. Na jednom takovém jsme narazili na Ekonomické stavby. Jeden z jejich projektů nás zaujal natolik, že jsme se začali blíže o tuto společnost zajímat a nakonec jsme si ji vybrali jako zhotovitele našeho bydlení.”

 

Úpravy typového projektu domu

,,Vybrali jsme projekt, ale zároveň jsme měli své představy, které jsme chtěli do domu zakomponovat. Další nutnost bylo upravit projekt podle vzhledu pozemku. Vše bylo tedy na projektantovi, jak se s tímto vypořádá a zda dokáže vše skloubit dle našich představ. K naší spokojenost se tak stalo.”

 

Stavba domu a změny

,,Když bylo potřeba, měnili jsme různé věci podle situace. Například jsme měli možnost více investovat do kvalitnější izolace na dům. Nebyl problém se domluvit s manažerem stavby a změnu realizovat. Vše je jen o komunikaci a ochotě vyjít si vstříc.”

 

Naplnila se Vaše očekávání z nového bydlení?

,,Ano, máme kýžený klid, pár kroků do lesa. Je to nesrovnatelné s bydlením ve velkoměstě. Můžeme se věnovat budování a zvelebování zahrady a relaxovat v zeleni, jak se nám jen zlíbí. Je to opravdový balzám na nervy.”

manželé Seimlovi