Radost bezbariérovým domem od ES

Vlastní dům je snem téměř každého z nás. Toužíme po oáze soukromí a klidu, po vlastní zahrádce, prostoru, přírodě. Této představě nemůže odpovídat bydlení v nájemním bytě.


Investoři bydleli v pronajatém bytě, který i přes časté stěhování neodpovídal jejich představám a potřebám. Nejvíce postrádali pocit soukromí, a proto se rozhodli pro stavbu bezbariérového domu.

Zásadním rozhodnutím bylo, zda postavit dům zděný, nebo zvolit dřevostavbu. „Nakonec jsme vsadili na klasiku a rozhodli se pro zděný dům. Ekonomické stavby na nás od počátku působily jako společnost profesionální, flexibilní a velmi vstřícná”.

Klienti si vybrali dům ze zaslaného katalogu, který byl při projektování upraven dle jejich požadavků. Základním parametrem byla realizace domu jako bezbariérového. Vyřízení stavebního povolení a potřebná administrativa byla ze strany ES příjemným bonusem pro klienty. „Vyřízení stavebního povolení a administrativy odborníky ES je perfektní služba, za kterou moc děkujeme.”

Financování stavby bylo zajištěno z vlastních zdrojů a částečně také z hypotéky. Po zahájení stavby domu klienti docházeli na staveniště téměř denně. „Průběžně jsme sledovali každý krok, každou změnu.”

Po dokončení domu a jeho předání se investoři brzy nastěhovali. „Na nové bydlení jsme si zvykli okamžitě a bez problémů. Už bychom se nevrátili do míst našeho původního bydlení. Tady jsme doma a maximálně spokojeni.”

paní Šottová