Splněný sen – dům od Ekonomických staveb

“Náš původní byt byl sice prostorný, ale chyběla nám zahrádka a prostor pro přátele a naše koníčky. proto, když nám přišel do poštovní schránky katalog Ekonomických staveb, dlouho jsme neváhali a začali s realizací našeho snu o bydlení v přírodě.”

Výběr domu a stavební společnosti

„Pro ES jsme se rozhodli na základě zaslaného katalogu typových domů a nejvíce nás oslovil dům Miluška 7”.

Výběr domu

„Měli jsme už od začátku jasnou představu o tom, že dům bude menší, nízkoenergetický a patrový. Velikostí vyhovující tříčlenné rodině.”

Vyřízení stavební povolení od ES

„Pracovní vytížení je unás velké, takže vyřízení veškeré administrativy, nejn stavebního povolení, která je ke stavbě rodinného domu potřeba, jsme od ES samozřejmě velice uvítali.”

Financování stavby

„Stavbu jsme financovali z hypotéky, kterou nám zajistila a vyřídila naše manažerka financí od Ekonomických staveb. V tomto směru jsem maximálně spokojeni”.

Výstavba domu

„Průběh stavby hodnotíme jako bezproblémový, detailní změny jsme řešili operativně v průběhu výstavby. Stavbu jsme sledovali průběžně, navštěvovali jsme ji průměrně jedenkrát za týden.”

Život v novém domě

„V novém domě se žije dobře, je postaven podle našich představ. Každý člen rodiny si užívá svůj prostor a také naši přátelé se v domě cítí dobře, často nás navštěvují a zůstávají i přes noc.”

pan Tomáš Šturm