Spokojený život v domě od ES

,,Původně jsme chtěli rekonstruovat starší dům po babičce, ale rozhodli jsme se raději pro nový dům. Toužili jsme po vlastním bydlení a osamostatnit se.”

,,Viděli jsme, jak to vypadá, když se dům staví svépomocí a to nás opravdu nelákalo. Obíhat úřady a po práci jít do další na domě. Nelákaly nás ani dohady s řemeslníky. Proto byla jasná volba, dům na klíč.”

 

Výběr stavební společnosti

,,Kontakt na Ekonomické stavby jsme našli na internetu. Důvodem oslovit ES bylo komplexní, klientsky vstřícné řešení a program fotovoltaické elektrárny.”

 

Projektování domu

,,Věděli jsme jen, že to bude bungalov. Následně jsme si vybrali z katalogu dům Xenie a potom s panem projektantem všechno upravili podle našich představ.”

 

Stavební povolení od ES

,,Vyřizování stavebního povolení nám všichni popisovali doslova jako horor, a proto jsme byli šťastni, že se tohoto procesu nemusíme účastnit. Byl to i jeden z důvodů, proč jsme si vybrali ES.”

 

Výstavba domu

,,Vše probíhalo bez vážnějších nedostatků. Drobné komplikace jsme řešili průběžně. Oceňujeme vynikající práci manažera stavby. Nebylo nic, na čem bychom se nedomluvili.”

 

V novém domě

,,Konečně jsme dosáhli samostatnosti. Do úprav interiéru i exteriéru domu nám nikdo nemluví, a tak můžeme realizovat své představy. Získali jsme také prima sousedy a relaxu na terase našeho domu se snad ani nic nevyrovná.”

manželé Blažejovi