Spokojenost v domě od ES

,,Dříve jsme také bydleli v rodinném domě ale touha, přestěhovat se blíže k rodině syna, nás donutila postavit nový dům.”

Výběr stavební společnosti

,,Kontakt na Ekonomické stavby jsme našli v novinách, kde nás zaujal zajímavý reklamní inzerát. Vyžádali jsme si zaslání katalogu, kde nás upoutaly nabízené služby a programy. Od prvního kontaktu jsme byli spokojeni i s přístupem zaměstnanců firmy.”

Spolupráce na projektu domu

,,Měli jsme nějaké své představy o domě, ale hodně jsme se inspirovali i několika typy domů z katalogu. Finální vzhled a dispoziční řešení jsme projednali s rodinnými příslušníky. S výběrem základních stavebních materiálů jsme si nechali poradit od odborníků z ES.”

 

Výstavba domu

„Stavba našeho domu probíhala v blízkosti bydliště našeho syna, proto on prováděl potřebné kontroly a dohled nad stavbou. Na stavbě probíhaly pravidelné kontrolní dny a i mimo ně bylo možno stavbu navštěvovat. Výstavba byla velmi rychlá, trvala přibližně 6 měsíců. Jediné, co se trochu zdrželo, byla příprava před vlastní stavbou, a to díky sporům se sousedy, týkající se umístění naší nové stavby. Nakonec se vše vyřešilo posunem domu.”

 

Život v novém domě

,,V novém domě se nám žije velmi dobře. Bydlíme blízko synovy rodiny, což je pro nás důležité. Také v okolí domu máme vše potřebné. Obchody, zastávku MHD, atd. Prostě lepší než v minulém bydlišti. Moc nám vyhovuje i větší zahrada. Práce na zahradě je naším velkým koníčkem a zároveň příjemným relaxem.”

pan Petr Valenta