ES nám vždy vyšly vstříc

,,Původní bydlení bylo v rodinném domě s rodiči. Člověk má sice u rodičů určité zázemí, ale také často musí myslet no to, že v domě nebydlí sám a nemůže sám rozhodovat o změnách, týkající se domu a  zahrady. Přáli  jsme si být sami a vytvořit  si vlastní domov podle našich  představ.”

Důvody stavby domu na klíč

,,Rozhodli jsme se kvůli nedostatku času. Navíc pracujeme v jiném oboru a stavebnictví nerozumíme. Proto jsme výstavbu zadali profesionální firmě.”

 

Výběr stavební společnosti

,,Kontakt jsme našli na internetu. Důvodem výběru společnosti ES byly i dobré reference, které jsme na internetu našli. Dalším důvodem byla nabízená možnost širokého výběru různých typů rodinných domů v katalogu. Dalším důvodem byla možnost platby po jednotlivých etapách.”

 

Spolupráce na projektu domu

,,Určitou vlastní představu o rodinném domě jsme měli a rádi jsme uvítali možnost drobných stavebních úprav během vlastní realizace. Jak dům rostl, tak jsme přicházeli s různými změnami a Ekonomické stavby nám vždy vyšly vstříc.”

 

Financování domu

,,Vzali jsme si na dům i pozemek hypotéku a využili postupného splácení ceny domu v závislosti na jednotlivých etapách výstavby.”

 

Výstavba domu

„Stavba domu běžela i přes zimní měsíce, což bylo umožněno použitím současných moderních stavebních materiálů, a to umožnilo urychlit celou výstavbu. Stavbu jsme sledovali i mimo plánované kontrolní dny.”

 

Život v novém domě

,,Nově postavený dům je pro nás závazkem a každý den se těšíme z krásného nového bydlení. V budoucnu se zcela určitě budeme věnovat zvelebení zahrady.”

paní Antonina Žižlavská