Dům od ES – skvělá změna v našem bydlení

“Bydleli jsme u hlavní silnice v blízkosti frekventované autobusové zastávky nad asijskou restaurací. Oba jsme vyrostli v rodinných domech se zahradou, a proto jsme se rozhodli takové dětství dopřát i svým dětem.”

Výběr domu a stavební společnosti

„Stavební společnost jsme hledali na internetu a porovnávali jednotlivé recenze a doporučení přátel. A právě takové doporučení jsme dostali na Ekonomické stavby. Naši známí s touto společností stavbu dokončovali a to rozhodlo”.

Výběr domu

„Na schůzku jsme šli již s konkrétní představou, jak by měl náš dům vypadat. Chtěli jsme přízemní dům bez schodů. Z katalogu jsme si vybrali typový dům Lucie 25 a s pomocí pracovníků ES jsme upravili jeho dispozice podle našich představ.”

Vyřízení stavební povolení od ES

„Vyřízení stavebního povolení a dalších administrativních věcí pro nás znamenalo veliké ulehčení v už tak velmi náročném období. Sami bychom nezvládli oběhat všechny úřady včas a stavba by se nám tím samozřejmě protáhla a prodražila.”

Financování stavby

„Stavbu jsme financovali z hypotečního úvěru, který nám kompletně vyřídila firma Ekonomické stavby a tm nám ušetřila spoustu času i starostí”.

Výstavba domu

„Jelikož stavba byla realizována v blízkosti bydlení našich rodičů, byla pod dohledem 24 hodin denně. Velice nás těšilo sledovat pokroky a přibývající části domu.”

Život v novém domě

„V původním bydlení nám moc chyběla zahrada nebo terasa, kde bychom mohli odpočívat a v klidu si vypít kávu s přáteli. Také blízkost přírody a čerstvého vzduchu bez příměsi odérů asijské kuchyně je vítanou změnou.”

paní Zuzana Vacková