Skvělý přístup Ekonomických staveb

“Naše původní bydlení bylo v centru města Ostrova nad Ohří v panelovém bytě 3 + 1. Důvodem k rozhodnutí pořídit si vlastní dům bylo narození dvojčat. Chtěli jsme pro ně zajistit stejné dětství, jako jsme měli my, a to v klidu a na zahradě.”

Důvod stavby domu na klíč

“Hlavním důvodem rozhodnutí pro stavbu na klíč byl nedostatek odvahy na budování svépomocí, málo zkušeností a žádné kontakty na řemeslníky.”

Výběr stavební společnosti

“Rozhodující pro výběr firmy byly reference již bydlících klientů. Těch měly Ekonomické stavby spoustu a všechny byly kladné. Dalším důležitým aspektem pro nás byla také komunikace. Ta byla od počátku s Ekonomickými stavbami perfektní, ať už přes mail nebo v jejich kavárně. První kontakt jsem zaznamenal na Facebooku a následně na internetových stránkách. Zaujali nás služby poskytované jak před, tak i po dokončení stavby, které ES nabízely a také výběr se spousty domů.”

Financování stavby

“Stavbu jsme financovali kombinací vlastních zdrojů a hypotéčního úvěru.”

Výstavba domu

“Stavba začala prakticky okamžitě. Mezitím jsme nemuseli řešit vůbec nic. na stavbě jsme byli prakticky denně a vše jsme konzultovali se stavbyvedoucím , který nám velmi pomohl. Na základě těchto konzultací jsme třeba dodatečně zrealizovali venkovní rolety, bez kterých si nyní nedovedeme dům představit.”

Život v novém domě

V novém domě se nám žije hezky. Pár detailů bychom změnili, ale vesměs jsme pyšní na to, jak se nám dům povedlo naplánovat a zrealizovat.”

pan Luděk Jón