Široká nabídka služeb Ekonomických staveb

“Bydleli jsme v Praze v Holešovicích v bytě 2+1. Tento byt byl vhodný tak pro dvojčlennou rodinu, více však ne. Hlavními důvody, které nás vedli k rozhodnutí postavit si vlastní dům bylo rozšíření rodiny, příroda, cyklostezky, bezpečí a neposledně bezproblémové dojíždění do práce.”

Důvod stavby domu na klíč

„Varianta stavby na klíč pro nás byla jediná možná. Nejsme odborníky v oblasti stavitelství a pak také jsme poměrně časově vytíženi. Nežli stavět svépomocí a riskovat nekvalitu, je pro nás lepší volba vydělávat peníze a zaplatit kvalitní práci. Také nás lákala myšlenka , že přijdeme k hotovému. Přesto, že jsme zvolili stavbu na klíč, vyčlenili jsme si nějaké věci a realizovali si je sami.”

Výběr stavební společnosti

„Využili jsme dostupných zdrojů. Hledali jsme na internetu nabídky stavebních společností, hledali různé reference, srovnávali nabídky apod. Kontakt na ES jsme si našli na internetu. jejich nabídka nás zaujala. Ve finále jsme se rozhodovali mezi třemi společnostmi, ale perfektní komunikace,  ochota a okamžitá nabídka možnosti mluvit s klienty, kteří mají již postaveno, nás přesvědčila koho zvolit. Dále pro ES mluvila široká nabídka služeb a programů a také zajímavé možnosti financování. Ty jsme nakonec nevyužili”.

Vyřízení stavební povolení od ES

„Pro nás by bylo vyřizování administrativy časově i organizačně složité, hlavně to vše při zaměstnání. Tato služba nás samozřejmě potěšila, ale myslíme si, že toto by mělo být již naprostým standardem”.

Výstavba domu

„Stavbu jsme navštěvovali my i náš stavební dozor. Pravidelně jsme sledovali  stavbu při kontrolních dnech i mimo ně”.

Život v novém domě

„Žije se nám v domě moc dobře. Každý si zde našel to svoje. Rychle jsme si přivykli a do původního bydlení bychom se rozhodně vrátit nechtěli. Máme zde zahradu pro děti i pro nás a zároveň výběh pro zvířata. Ještě máme před sebou spoustu plánů, například terasu, skleník, zahradní domek a zimní zahradu. Moc se na to vše těšíme. Nic bychom neměnili”.

paní Monika Kiszová