Rodinný dům od ES – peníze ve vašich rukách

Mít vlastní byt znamená jistotu, že peníze, které do něj investujeme, zůstávají, na rozdíl od bydlení v podnájmu, v našich rukách.


Jelikož manželé Gebauerovi chtěli kompletní službu od stavební společnosti, rozhodli pro stavbu domu na klíč. „Nemáme se stavbou žádné zkušenosti, netroufli jsme si na budování svépomocí. Předpokládali jsme, že zavedená stavební firma má svůj zaběhlý systém plánování, nákupu materiálu, pracovních postupů a rutinně zvládá překonávání nejrůznějších administrativních překážek. Zkrátka jsme chtěli komplexní řešení stavby od jednoho dodavatele, který za vše ponese zodpovědnost”.

Ekonomické stavby s.r.o. se zdály pro manžele tvou správnou volbou, a proto si sjednali nezávaznou schůzku. „Především se nám zalíbil jeden konkrétní typový projekt z katalogu. Oslovila nás také široká škála jimi nabízených služeb včetně vyřízení stavebního povolení zdarma a výhodných programů financování. Na první schůzku do ES jsme tedy šli s již vybraným konkrétním projektem, který bylo třeba ještě drobně upravit dle našich představ. Měli jsme totiž velmi specifický pozemek, do kterého musela stavba vhodně zapadnout”.

Klienti si vybrali dům Ekonomik N7 a průběhu projektování toho domu došlo na některé drobné změny. Následovalo vydání stavebního povolení, vyřízení hypotéky a zajištění inženýrských sítí pro samotnou stavbu domu.

Stavba domu se na jaře zdárně rozběhla a investoři pravidelně docházeli na staveniště. „Na stavbu jsem dojížděl v podstatě každý den a sledoval, jak vše pokračuje, pořizoval jsem si i fotodokumentaci. Nyní již máme vyřízenou novou adresu a v novém domě spokojeně žijeme. Čekají nás ještě nějaké práce okolo domu, ale jsme šťastni, že jsme se odhodlali ke změně bydlení a rozhodně bychom se nevraceli zpět”.

manželé Gebauerovi