Radost z domu na míru od ES

V určité fázi partnerského života, kdy má každý svůj byt, je třeba vykročit ke společnému životu. Nejinak tomu bylo i u pana Štefana a jeho partnerky, kteří se společně rozhodli pořídit pro sebe a další členy rodiny rodinný dům na pozemku v malé obci nedaleko Olomouce, který si před časem zakoupili.


Prvním krokem k vysněnému cíli bylo vyhledání vhodné stavební společnosti, a tak intenzivně sháněli o firmách informace, nechali si zasílat katalogy domů, realizovali osobní schůzky a objížděli stavební veletrhy. „Mezi naše výběrová kritéria patřily zkušenosti v oblasti stavby rodinných domů, reference a samozřejmě také přístup zaměstnanců při našich osobních jednáních. Nakonec u nás vyhrály Ekonomické stavby, s.r.o. Ty nám umožnily nechat si postavit samotný dům na klíč a svépomocí dokončit všechny ostatní práce, jako stavba garáže, bazénu, sklepa, teras i chodníků, plotů a úpravy zahrady”.

Investoři si vybrali z nabídkového katalogu dům Ekonomik N14, který jim pracovníci ES rádi upravili přímo na míru. V průběhu projektové fáze klienti konzultovali možnost použití různých stavebních materiálů, aby dům vyhovoval energetickým nárokům a zároveň jeho cena nepřekročila finanční možnosti investorů.

Po vydání stavebního povolení již nic nebránilo zahájení stavby domu. Klienti často navštěvovali stavbu a těšili se na dokončení domu. „Na stavbě jsem byl téměř každý den a na veškeré dění jsem bedlivě dohlížel i mimo termíny předání jednotlivých etap, vše jsem si tedy osobně pohlídal”.

„Od stěhování uplynul již skoro rok a jsme naprosto spokojeni. Nejsme nikým a ničím omezováni, platíme si svoji vlastní spotřebu, máme naprosté soukromí a přesně tak nám to vyhovuje. V nejbližší době nás čekají úpravy pozemku a dostavba garáže, chodníky, plot a výhledově bazén a zimní zahrada. Víme ale, že ta dřina za to rozhodně stojí”.

pan Štefan a paní Pospíšilová