Rodinný dům od ES – ideální prostředí pro děti

Mladí manželé se rozhodli zajistit bezpečné a klidné dětství svým dětem prostřednictvím rodinného domu v přívětivém prostředí venkova. Díky perfektní lokalitě nedaleko Brna si zajistili i bezproblémové spojení s velkoměstem.

„Když jsme přemýšleli o vlastním bydlení, hodně jsme se zaměřovali na budoucnost, až si založíme rodinu. Chtěli jsme, aby naše děti vyrůstali na klidném venkově a ne ve středu rušného velkoměsta, jako my. Na druhou stranu pro nás bylo důležité vybrat lokalitu. ze které to do metropole nebudeme mít daleko. A to se nám podařilo”.

„Najít pro nás správnou stavební společnost problém nebyl. Naše představa o stavební firmě byla taková, že bychom jí rádi svěřili veškeré záležitosti s výstavbou. Zaměstnání nám příliš nedovolovalo se stavbě věnovat, nebo se na ní svépomocí spolupodílet. Od známých jsme dostali typ na Ekonomické stavby. Měli s nimi dobrou zkušenost již z dřívějška a to nás přesvědčilo, že ES budou vhodné i pro nás”.

Mladí manželé si vybrali dům ze zaslaného katalogu a následně začaly probíhat projektové práce a vyřizování veškeré administrativy spojené s vydání stavebního povolení.

„Do začátku jsme sice měli nějaké finance připravené, ale na zbytek jsme si
zažádali prostřednictvím Ekonomických staveb o hypotéku. Následoval kolotoč vyřizování různých povolení, kterého jsme se naštěstí nemuseli zúčastnit. Odborníci v ES se o vše ochotně postarali”.

Po vydání stavebního povolení a zajištění financí byla zahájena stavba vysněného rodinného domu. Investoři se pravidelné účastnili kontrolních dnů na stavbě a těšili se z toho, jak jim dům roste před očima. Předání hotového domu se neslo v přátelském duchu a mladí manželé už řešili termín stěhování.

„V našem novém krásném domě se nám žije úžasně. Není snad nic, co bychom chtěli změnit, nebo udělat jinak, než jak je to nyní. Jsme moc rádi, že jsme se rozhodli pro rodinný dúrn a nikdy bychom ho už nechtěli opustit. Věříme, že i našim dětem se jednou bude v tomto domku krásně vyrůstat, tak jak jsme si to vysnili”.

manželé Václavíkovi