Rodinný dům na venkově – ideální prostředí pro děti

“Mladí manželé se rozhodli zajistit bezpečné a klidné dětství svým dětem prostřednictvím rodinného domu v přívětivém prostředí venkova. Díky perfektní lokalitě nedaleko Brna si tím zajistili i bezproblémové spojení s velkoměstem.”

Důvod stavby domu na klíč

“Nejsme nikdo v rodině stavaři a přišlo nám dům na klíč přišlo jako nejjednodušší řešení. Rozhodovala také rychlost výstavby na klíč. Svépomocí nás to rozhodně nelákalo, nemáme dost času. Také sehrálo roli, že veškeré papírování zařídily ES.”

Výběr domu a stavební společnosti

“Získali jsme informace na internetu, v tisku a procházeli jsme si katalogy stavebních firem. Po získání kontaktu na ES z internetu jsme se začali více zajímat a nakonec nás nás nejvíce v prvních fázích rozhodování ovlivnila rychlost a ochota ES.”

Vyřízení stavební povolení od ES

“Možnost vyřízení všech úkonů kolem stavebního povolení za nás v rámci služeb ES nás velmi potěšila. Obávali jsme se, že vyřizování stavebního povolení bez zkušeností bude komplikované a zdlouhavé a zbytečně protáhne zahájení stavby.”

Financování stavby

“Dům jsme financovali z části z vlastních zdrojů a zčásti s hypotéky. Vše šlo hladce s perfektně nastavenými platebními etapami.”

Život v novém domě

V žádném případě bychom se nechtěli vrátit do původního bydlení, v RD nám to maximálně vyhovuje. Hlavně jsme více v přírodě a venkovské čistém vzduchu. Je zde klid a pohoda. Ještě musíme doupravit okolí domu.”

Pan Kabátek