Prostor a klid v domě od Ekonomických staveb

“Původně jsme bydleli v panelovém domě na sídlišti v pronajatém bytě. Takto bydlet nám nevyhovovalo. Jelikož máme rádi klid a přírodu, toužili jsme bydlet na vesnici, nejlépe ve vlastním domě. Hlavně jsme chtěli, aby v tomto prostředí vyrůstaly naše děti.”

Důvod stavby domu na klíč

“V době, kdy jsme se pro stavbu domu rozhodli, jsme měli již rodinu a manžel trávil hodně času v práci . Společně strávený čas byl pro nás velmi vzácný a nechtěli jsme ho ztratit tím, že se budeme věnovat stavbě domu. Navíc by byla stavba domu svépomocí s ohledem na manželovo zaměstnání pro nás finančně neefektivní. Proto bylo pro nás nechat postavit dům na klíč to nejlepší řešení.”

Výběr domu a stavební společnosti

“Chtěli jsme společnost, která se o vše postará. Abychom ušetřili pro sebe náš drahocenný čas, hledali jsme někoho, kdo nám pomůže jak se stavbou domu, financováním, tak i s úřady. Prostě kompletní službu. O ES jsme již dříve slyšeli, proto jsme si sjednali ve vaší společnosti nezávaznou konzultaci.”

Vyřízení stavební povolení od ES

“Této služby jsme okamžitě využili . Byl to vlastně hlavní důvod, proč jsme si na

stavbu domu vybrali právě ES.”

Stavba domu

“Na stavbu jsme dojížděli přibližně jednou týdně a to i mimo plánované schůzky s manažerem stavby. Rádi jsme sledovali jak stavba pokračuje.”

Život v novém domě

Určitě bychom neměnili. Naše bydlení nás maximálně uspokojuje. Dům se nachází v nádherně lokalitě obklopené přírodou . V domě má celá naše rodina dostatek prostoru a klidu . Děti si mohou bezpečně hrát na zahradě a my si s manželem užíváme klidné večery na terase.”

Pan Smékal