Dům na klíč je prostě výhra

“Mít vlastní nový dům byl dlouho náš sen. Bohužel k jeho splnění nám chyběli finance. Časem jsme nějaké finance získali, k tomu ještě prodali stávající starý dům a mohli jsme stavět.”

Důvod stavby domu na klíč

“Ke stavbě domu na klíč jsme se rozhodli , protože jsme chtěli co nejsnadněji a nejrychleji v klidu bydlet. S ohledem na nedostatek času to bylo pro nás jediné řešení.”

Výběr domu a stavební společnosti

“Cestu k Ekonomickým stavbám nám ukázala náhoda, kdy nám přišel do ruky katalog domů ES a tam se nám nejvíce líbil dům Kristýna 12. Vybírali jsme z hotové nabídky z katalogu ES. Z finančního důvodu jsme nechali udělat v projektu  jen malé úpravy.”

Vyřízení stavební povolení od ES

“Tato služba nás velice potěšila. Máme všeobecně špatné zkušenosti s chozením po úřadech a vyřizováním potřebné agendy. Vše je velice zdlouhavé a my jsme na to neměli dostatek času. Proto jsme přivítali, že vše za nás vyřeší odborníci z ES.”

Financování stavby

“Stavbu jsme financovali z vlastních zdrojů a dofinancovali jsme jí půjčkou.”

Výstavba domu

“Stavbu jsme sledovali i mimo plánované termíny předání. Docházeli jsme vždy po každé hotové fázi. Sledovali jsme, jak stavba pokračuje a zda jde vše podle plánu.”

Život v novém domě

Rozhodně nemůžeme říct, že nemáme co dělat. Je třeba doladit spoustu detailů. Teď nás hlavně čekají venkovní úpravy a vybudování zahrady podle našich představ.”

Paní Jitka Šnebergerová