Rodinná pohoda v domě od ES

Manželé Daňkovi toužili po klidu a pohodlí od začátku jejich společného života.

Důvody stavby domu na klíč

“Důvodem změny a stavby domu bylo osamostatnění a založení rodiny. Nabízel se k prodeji pozemek ve vedlejší vesnici, kde velkou výhodou oproti původnímu bydlení je školka, škola a místní obchod. Zároveň nám zůstal blízký kontakt s rodinou.”

Výběr stavební společnosti

“Ekonomické stavby měly dobré reference od jiných majitelů domů, kterým firma již stavěla. Navíc byla schopna dodat komplexní služby a velký výběr katalogových typových domů.“

Výběr domu

“Potřeboval jsem 2 dětské pokoje, ložnici, obývací pokoj, kuchyň, jídelnu. ES měly v nabídce vkusný, jednoduchý a funkční typ Katka 12, kde mi vyšli vstříc s menšími úpravami (dům se zrcadlově otočil), takže jsem byl zcela spokojený.”

Vyřízení stavební povolení od ES

“Z tohoto jsem měl docela strach. Nikdy před tím jsem dům nestavěl a neměl jsem vůbec ponětí, co vše je potřeba. Byl to i jeden z důvodů, proč jsme si vybrali ES.”

Financování stavby

“Nechal jsem si poslat nabídku od ES, která byla pro mě nejvýhodnější, tak jsem nabídku přijal.”

Výstavba domu

“Co se stavby týče, tak jsem si nechal poradit od odborníků z ES. Došlo pouze k několika odchylkám od standardního provedení na naše přání.”

Život v novém domě

“V novém domě se žije skvěle. Jsme překvapeni nízkými náklady na provoz, vyhovující velikostí snad všech místností (což je velmi těžké si podle výkresu představit).”

manželé Daňkovi