Radost ze změny způsobu bydlení

Velmi častým jevem v dnešním způsobu života je vlastnictví chaty a bytu. Tak tomu bylo i u pana a paní Markové. Postupem času se ale stává neustálé přejíždění a udržování dvou domácností časově i finančně náročné. Jelikož se manželé nechtěli vzdát procházek přírodou a trávení času na zahrádce, rozhodli se pro stavbu rodinného domu.


Dům na klíč bylo jejich správné rozhodnutí. „Hledání stavební společnosti je samozřejmě náročné, touha bydlet ve svém je však mnohem silnější. Věděli jsme, že chceme zděný dům, měli jsme představu o jeho podobě a hledali jsme společnost, která má na trhu tradici a jméno. Vybírali jsme z několika společností a volba ES nebyla náhodná. V podstatě  už na první schůzku jsme jeli rozhodnuti, že zadáme stavbu našeho domu právě Ekonomickým stavbám.”

Klienti si vybrali ze zaslaného katalogu dům Anna. „Základním kritériem v této fázi byla vnitřní dispozice domu. Konečný individuální projekt byl pak výsledkem našich konkrétních přání. Stavební povolení nám vyřídily Ekonomické stavby zdarma, čímž nám ušetřily mnoho času stráveného po úřadech.”

Po zajištění financování stavby domu domu se realizace plynule rozběhla a klienti docházeli na stavbu minimálně jedenkrát týdně. Po předání domu se investoři v novém bydlení rychle zabydleli. „Nový dům nám přinesl možnost užívat si v plné míře zahradu, bazén a terasu, ale také vědomí, že už bychom se k původnímu způsobu bydlení nechtěli nikdy vrátit. A co chystáme? Stále je co zlepšovat a my se teď zaměřujeme na okolí domu a zahradu.”

manželé Markovi