Radost z krásného a praktického domu

Manželé Chundelovi jsou tvořiví lidé a do Ekonomických staveb přišli s vlastním návrhem domu. S odborníky v ES dali hlavy dohromady a vytvořili neopakovatelný projekt, ze kterého do roka vznikl úžasný dům.


Manželé bydleli ve čtyřpokojovém bytě a o změně bydlení neuvažovali až do chvíle, kdy zjistili, že čekají rodinu. „Najednou nám připadalo správné přestěhovat se do domu, abychom vytvořili vhodné prostředí pro výchovu našeho dítěte. A když do domu, tak jak jinak, než do vlastního.”

Investoři si nechali od Ekonomických staveb zaslat katalog domů zdarma a sjednali si informativní schůzku. Příjemné jednání a vystupování zástupců ES je velmi mile oslovilo. „Nejdůležitějším kritériem pro nás bylo, že Ekonomické stavby nabízejí široké spektrum služeb. Vybrali jsme si přesně to, co pro nás bylo podstatné, aby stavební společnost zařídila. ES byly schopny vyřídit všechna povolení a zajistit rychlou stavbu domu bez toho, abychom do průběhu stavby museli nějak zasahovat.”

Jelikož klienti rádi uplatňují své vlastní nápady a jsou velmi kreativní, rozhodli se jít cestou vlastního návrhu rodinného domu. „Chtěli jsme originál podle vlastního návrhu a bylo moc příjemné, že s tímto naším požadavkem neměli v ES naprosto žádný problém”.

Po projednání všech požadavků, vzhledu domu a dispozic se práce na individuálním projektu daly rychle do pohybu. „Od samého plánování stavby a příprav až po samotnou realizaci vše probíhalo plynule a bez problémů, za které, jak by se dalo předpokládat, by mohl právě oroginální návrh domu. Stavby trvala rok a díky dobře vypracovanému projektu nebylo nutné do stavby nijak zásadněji zasahovat.”

Předání dokončeného domu se stalo slavnostním okamžikem. „Když se člověk nastěhuje, vše voní novotou a hlavně se radujete z nového bydlení. Jsme opravdu šťastní a užíváme si nejen krásy našeho nového domu, ale i jeho praktičnost”.

manželé Chundelovi