Radost ze spolupráce s Ekonomickými stavbami

Pan Lukáš měl svou budoucnost promyšlenou a jeho cílevědomost a spolupráce s Ekonomickými stavbami mu dopomohly k uskutečnění jeho snů a nyní již spokojeně bydlí v novém domu.


Snem každého muže je zajistit pro svou rodinu kvalitní a spokojené bydlení, a proto se rozhodl pro stavbu domu na klíč. V počátcích své dlouhé cesty za novým bydlením začal třídit informace o jednotlivých stavebních společnostech a nechal si od nich zaslat nabídkové katalogy domů.

„V této fázi výběru jsem si vyčlenil favorita, kterým byly Ekonomické stavby. Hodně se mi líbil jeden domek, který byl i cenově zajímavý a nabízela se i možnost úpravy projektu podle mých představ.” Typový projekt bylo třeba upravit na míru jeho stavebnímu pozemku. „Chtěl jsem, aby dům hezky zapadl a zároveň zůstalo místo i na kousek zahrady.” 

Ekonomické stavby zajistily projektování domu a vyřídily veškerou administrativu spojenou se stavebním povolením. „Byl jsem spokojen a hodně překvapen, když jsem zjistil, že mi odpadají návštěvy na stavebním úřadu a ještě k tomu jsem byl rád za další pomoc při různém papírování. Při mé práci bych na to těžko hledal čas.”

Po vydání stavebního povolení a zajištění financování stavby byla realizace domu zahájena. Investor pravidelně staveniště navštěvoval a kontroloval provedené práce. Dům doslova rostl před očima.

„Vybaví se mi obrovský kus práce, který udělali všichni, kteří se na domu podíleli. Byla to zajímavá etapa mého života, která velkou měrou přispěla ke změně mého budoucího života a vytvořila mně i mé rodině zázemí. Nový dům mi jednoznačně přinesl soukromí a komfort. nemusím již řešit, kam večer zaparkuji auto, když se vrátím z práce. Teď si užívám pohodlí vlastní garáže. Děti mohu bez starostí vypustit na zahradu a vím, že se jim nic nestane. Můžeme si vytvořit krásnou zahradu, něco si vypěstovat a mít z toho radost.”

pan Kiklhorn