Radost z doporučení stavební společnosti

Dokud rodina Kotových žila pohromadě, velký dům naprosto vyhovoval jejich potřebám. Ovšem když postupem času rodiče zemřeli, synové se oženili a odstěhovali, začal být dům příliš velký a nevyužitý.


„Rozhodli se tedy celý objekt prodat a koupit si ve stejné obci jinou, menší parcelu a na ní si vybudovat skromnější bydlení. Nyní už jsme chtěli mít vše bez dřiny a zbytečných starostí, takže stavba na klíč byla jasnou volbou. A jelikož se v okolí našeho pozemku právě čile stavělo, vydali jsme se mezi sousedy na průzkum jejich zkušeností s různými stavebními společnostmi. Není nad to dát na přímé doporučení. Několik domů v naší čtvrti stavěla firma Ekonomické stavby, s.r.o., a protože byli její klienti spokojeni s kvalitou i průběhem stavby, nechali jsme si od ES zaslat katalog typových projektů. Jejich široký výběr domů s možností individuálních úprav a nadto velmi příjemné prostředí a přístup zaměstnanců při osobním setkání nás přesvědčily.”

Investoři si přáli dům s podkrovím, který bude v přízemí poskytovat veškeré zázemí jako je koupelna, wc, kuchyně, obývací pokoj a ložnice. Proto se rozhodli pro prostorný dům Simona.

Samotná stavba domu probíhala podle stanoveného plánu. V průběhu realizace se klienti rozhodli pro změnu některých materiálů za kvalitnější po konzultaci s odborníky. Konečně nadešel čas předání stavby domu a investoři se mohli nastěhovat do nového bydlení.

„Teplé počasí se blíží mílovými kroky a my už se těšíme, až budeme odpočívat a těšit se z návštěv a posezení na zahradě.”

manželé Kotvovi