Radost z programu Maximální služba

“Připadá mi to jako včera, kdy jsme koupili prázdný pozemek, a teď už tu spokojeně bydlíme. Vše uteklo tak rychle…”.


Investoři bydleli v nájemním domě a posledních pár let uvažovali o něčem vlastním. Vadilo jim neustálém zvyšování nájmu a taky pocit, že nemají jistotu vlastního bydlení. Nakonec se přiklonili k myšlence, postavit vlastní dům.

„Nepřipadáme si nijak výjimečně manuálně zruční, a proto bylo jasné, že si na stavbu najmeme firmu. Chtěli jsme mít jasno, které firmy na stavebním trhu vystupují. Bylo složité zvolit pak jednu z nich a doufat, že jsme vybrali správně. Ekonomické stavby nás překvapily svou škálou služeb, kterou se odlišovaly od ostatních firem. Sjednali jsme si tedy informační schůzku  a toto setkání nám stačilo k tomu, abychom se pro Ekonomické stavby rozhodli. Svou důmyslnou sítí služeb nám totiž dokázaly nabídnout a vyřešit vše, co jsme ke stavbě domu potřebovali.”

Vlastní představu o vzhledu a velikosti domu si klienti nejdříve upřesnili pomocí zaslaného katalogu domů a posléze své rozhodnutí konzultovali s odborníky z Ekonomických staveb. Nakonec se rozhodli pro dům Ekonomik N14 a pro financování stavby zvolili program Maximální služba. Dofinancování stavby domu bylo pak zajištěno hypotékou. „Do vyřizování hypotéky jsme nemuseli vnášet mnoho energie, protože si vše vzaly na starost ES.”

Po vyřízení stavebního povolení, které pro své klienty provádí Ekonomické stavby jako bonus zdarma, již nic nebránilo zahájení stavby domu. „Projekt byl vypracován podle našich představ, a tak jsme při realizaci domu nemuseli dělat žádné úpravy. Stavbu jsme navštěvovali téměř denně. Práce na stavbě plynule navazovaly a  ocenili jsme, že nevznikaly zbytečné prostoje, a myslím si, že kdyby nám počasí více přálo, dům byl dokončen i dříve.”

„Snad budu mluvit za celou rodinu, když řeknu, že nám tu v domě nic nechybí. Cítíme se tu tak nějak šťastnější a volnější, než jsme byli v původním bydlení. Tento dům nám určitě přinesl mnohem více soukromí a také větší životní prostor.”

manželé Asterovi