Radost ze souznění s přírodou

“Manažer stavby byl k našim prosbám důsledný a vždy vše vyřešil k naší spokojenosti. Dům byl dokončen v průběhu září, kdy jsme si dům i převzali. S tímto termínem jsme byli maximálně spokojeni”

Velkým snem investorů byl krásný dům s prostornou zahradou, kde budou moci chovat zvířata a žít tak trochu víc v souznění s přírodou.

„Při bližším seznámení se situací stavebních firem se nám nejvíce zamlouvala společnost Ekonomické stavby. Důležité pro nás bylo, že je to firma s pevným místem trhu. V neposlední řadě to bylo velmi vstřícné a milé jednání zástupců ES”.

„Financování domu jsme hradili z vlastních zdrojů a s využitím hypotéky. Bylo příjemné, že nám odborníci v Ekonomických stavbách poradili a osvětlili, jaký typ hypotéky a u které banky pro nás bude nejvýhodnější. Ubyla nám tak další starost se zdlouhavým sháněním informací přímo u jednotlivých bank”.

Samotná stavby domu byla realizována na pozemku, kde investoři bydleli.

„Měli jsme vše jako na dlani a mohli jsme hezky pozorovat, jak nám dům roste před očima. Mělo to velkou výhodu v tom, že jsme případné drobné nejasnosti mohli řešit okamžitě. Manažer stavby byl k našim prosbám důsledný a vždy vše vyřešil k naší spokojenosti. Dům byl dokončen v průběhu září, kdy jsme si dům i převzali. S tímto termínem jsme byli maximálně spokojeni”.

manželé Valíčkovi