Radost koncertem stavitele

“Po schůzce jsme byli doslova nadšeni. Velice profesionální přístup zaměstnanců firmy, kteří nám osvětlili celou problematiku výstavby domu a seznámili nás s celou společností..”

Panelákový byt u rušné hlavní silnice byl pro manžele každodenním trnem v oku. Prostředí malého městečka nedaleko německých hranic jim ale vyhovovalo natolik, že se z něj nechtěli odstěhovat pryč. Řešením byl vlastní rodinný dům v klidné čtvrti, kde jsou konečně spokojeni.

Cestu ke spokojenému bydlení a vlastnímu domu zahájili manželé získáváním informací o stavebních společnostech. V časopisu objevili reklamu na Ekonomické stavby a tak se rozhodli pro zaslání katalogu.

„Vyžádali jsme si katalog a docela nás překvapilo, jak rychle jsme ho obdrželi domů. Líbilo se nám, že je přehledný a poskytl nám spoustu cenných informací, které nás přiměly ke sjednání schůzky. Tehdy jsme si řekli, že za osobní návštěvu nic nedáme. ”

„Po schůzce jsme byli doslova nadšeni. Velice profesionální přístup zaměstnanců firmy, kteří nám osvětlili celou problematiku výstavby domu a seznámili nás s celou společností, nás přesvědčil k tomu, že jsme si Ekonomické stavby vybrali za svého stavebního partnera”.

Investoři měli o konkrétní podobě domu jasno a jejich představy zcela naplnil dům Ekonomik N7.

„Neměli jsme naopak nijak rozvrženo, z čeho budeme stavět a jaké materiály se budou používat. Nechali jsme si tedy osvětlit, jaké jsou možnosti, a pak jsme vybírali, co pro nás bude nejlepší. Na některé části domu jsme volili spíše standardní materiál, jinde, jako například do koupelny, na schodiště či na omítky, jsme pak volili o něco dražší a kvalitnější”.

Po dokončení projektové dokumentace a vyřízení stavebního povolení klienti detailně prostudovali rozpočet stavby a vše bylo připraveno na výstavbu.

„Pak už se na nic nečekalo, protože pozemek byl opatřen inženýrskými sítěmi. Mohlo se tedy začít. Stavba rostla neuvěřitelnou rychlostí a dům byl dokončen v říjnu. Samozřejmě jsme si nemohli nechat ujít „stavitelský koncert“ pana stavbyvedoucího a na stavbu jsme docházeli téměř denně”

„Zatím jsme tu jen krátce, takže je pro nás všechno nové a čerstvé. I tak je ale poznat ten největší rozdíl oproti původnímu bydlení, a to v čistém, nezaprášeném prostředí. Máme tu klid a čerstvý vzduch, který nám v bytě tak chyběl. Samozřejmě nám nové bydlení přineslo i nové povinnosti a spoustu práce. Postupně si zvelebujeme okolí a zahradu, ale i to je pro nás velkou radostí”.

manželé Laňkovi