Radost z vytouženého soukromí

Soužití více generací v jednom domě přináší nejen řadu výhod, ale i nepříjemnosti. Pro manžele Pánkovi se již tato situace stala neúnosnou, a proto je rozhodli pro stavbu vlastního domu.


Při výběru stavební společnosti dbali především na spolehlivost. „Získali jsme doporučení na Ekonomické stavby a neváhali jsme je navštívit. První schůzka se nám moc líbila a rozhodli jsme se prakticky okamžitě, že s nimi budeme spolupracovat.”

Jelikož investoři díky náročnému zaměstnání trpěli nedostatkem času, velice uvítali, že jim pracovníci ES vyřídí veškerou administrativu spojenou se stavebním povolením. „Myslím si, že u ostatních firem není standard, když stavební společnost věnuje svým klientům vyřízení stavebního povolení zdarma, nebo pro ně funguje jako poradce v otázce financování. Proto nás to u ES tak ohromilo.”

Nadešel den zahájení samotné stavby. Klienti navštěvovali staveniště pravidelně, vždy při cestě ze zaměstnání. „Měl jsem přehled o tom, co se na stavbě děje. Manažer stavby vše připravil do posledního puntíku. Během průběhu celé stavby jsme v podstatě neřešili žádné vážné komplikace. Vše probíhalo opravdu, jak se říká, na jedničku.”

„Jsme moc rádi, že jsme našli odvahu se do tak velkého díla pustit. Díky Ekonomickým stavbám, kterým se vše povedlo podle našich představ, si můžeme užívat vytouženého klidu ve svém. Důležité je, že po práci na zahradě si můžeme konečně odpočinout v teple u rodinného krbu.”

manželé Pánkovi