Kompletní servis od ES je pro klienta rozhodující

Důvodem pro stavbu rodinného domu pana Habrnala bylo narození syna. Družstevní byt byl již rozrůstající se rodině malý. Sám otec rodiny vyrůstal na vesnici, a tak chtěl bydlet ve stejném prostředí.

V časopisu manžele zaujala nabídka firmy Ekonomické stavby, jelikož jako jediná nabízela kompletní servis – zajištění stavebního povolení, tvorbu projektu, vyřízení hypotečního úvěru a stavbu samotného domu.

„V Ekonomických stavbách jsme si vybrali typ domu, který se nám líbil. Společně s projektantem jsme ho upravili tak, aby se vešel do našeho finančního rozpočtu.”

Po zajištění vydání stavebního povolení a vyřízení hypotéky již nic nebránilo zahájení stavby. Investoři docházeli na staveniště pravidelně, aby kontrolovali a těšili se z toho, jak jim dům roste před očima. „S vlastní stavbou jsem nezaznamenal větší problém. Samozřejmě na každé stavbě je něco, ale protože se o stavbu staral její manažer, nepocítili jsme nutnost něco řešit.”

Po dokončení domu došlo k jeho předání investorům, kteří se v krátké době nastěhovali do nového bydlení. „Těžko se popisuje ten pocit, že bydlíte ve vlastním domě. A na rozdíl od bytových jednotek budeme mít i větší úspory za topení v zimním období. Je nám tady, jak se říká, fajn.”

pan Habrnal