Ekonomické stavby – spolehlivý partner

Sympatická dáma, paní Hana, dokázala sobě i svému okolí, že do výstavby domu se může pustit i sama žena. Jako svého partnera si zvolila Ekonomické stavby a za necelý rok se jí splnil sen v podobě krásného domu.


„Pro stavbu domu jsem se rozhodla z rodinných důvodů. Chtěla jsem si k sobě vzít nemocnou maminku, ale moje původní bydlení nebylo pro tento účel vhodné. Je pravda, že kdyby mě odborníci v Ekonomických stavbách neubezpečili, že se o vše postarají, asi bych se k takovému kroku neodvážila.”

Jedinou vhodnou variantou byla stavba domu na klíč. „Dala jsem na radu svého známého a s ES uzavřela smlouvu. I po skončení stavby mohu říci, že to byla opravdu nejlepší volba. Kdybych věděla, že to bude s Ekonomickými stavbami tak snadné, podnikla bych to už dříve.”

Hlavním kritériem pro výběr domu byla jeho velikost a s tím spojená i cena. Dalším aspektem byl vzhled domu, aby zapadal do okolní výstavby. Nakonec se investorka rozhodla pro dům Ekonomik N7.

„Velice jsem ocenila to, že jsem nemusela běhat nikde po úřadech a zatěžovat se vyřizováním různých povolení a dokumentů, o vše se postarali pracovníci ES.”

Rodinný dům byl financován z prodeje bytu a částečně také z hypotéky. Stavba domu byla zahájena a práce šly dle stanoveného plánu. V zimních měsících pak novostavba nerušeně vysychala. Předání hotového domu proběhlo v měsíci červnu.

„Vrátit se do původního bydlení by mě už nenapadlo ani ve snu. Můj sen byl krásný dům a to se mi splnilo do puntíku. Bylo pro mě překvapením, s jakou lehkostí jsem dokázala byt opustit. Dům splňuje všechny moje představy o příjemném bydlení”.

paní Pohnánová