Radost z prostorného bungalovu a kompletní služby od ES

Bydlení v nájemním bytě je jednou z cest, jak bydlet. V jistém věku přichází pocit, že máme zkrátka na víc než na každoměsíční investici do něčeho, co nám nikdy nebude říkat pane. Přesně tak i začali uvažovat manželé Krausovi, kteří začali toužit po vlastním, klidnějším bydlením, se zahradou a terasou.

Investoři chtěli stavbu svého domu svěřit zavedené firmě, která na českém trhu není žádným nováčkem a tedy nepostrádá zkušenosti ani snadno dohledatelnou minulost. „Hledali jsme především na internetu, tam jsme také narazili na společnost Ekonomické stavby s.r.o., o které jsme si sehnali všechny dostupné informace a rozhodli se kontaktovat její zástupce”.

Klienti na první schůzku přišli s jasnou vizí realizovat dům dle vlastního individuálního návrhu, aby nové bydlení plně vyhovovalo jejich představám a potřebám. Projektování prostorného bungalovu šlo rychle a klienti společně s projektantem řešili vhodné stavební materiály. Po získání stavebního povolení, sestavení položkového rozpočtu a zajištění financování přišla na řadu samotná stavba domu.

„Stavbu jsem navštěvoval zhruba dvakrát týdně, což mi umožňovalo být v častém kontaktu se stavbyvedoucím a operativně tak řešit případné změny, například v použití materiálů. Musím říci, že jsem ten čas, který uplynul od prvního kopnutí do země po dokončení domu, skutečně intenzivně prožíval.”

Po nastěhování do nového domu si začali klienti užívat moderní prostorné bydlení a uvědomili si velké výhody spolupráce s Ekonomickými stavbami. „Asi jako každý, nemáme nijak v lásce jednání s úřady, uvítali jsme službu vyřízení stavebního povolení, navíc zcela zdarma. Když se zpětně ohlédneme, jsme rádi, že se nám vždycky podařilo vyřešit problémy, které na stavbě přirozeně vznikají, a to k oboustranné spokojenosti”.

pan Kraus