Radost vlastním domem

“Na první schůzce v Ekonomických stavbách jsme se setkali s velmi vstřícným jednáním a o správnosti naší volby nás přesvědčily mimo jiné záruky, které společnost svým klientům poskytuje…“

Rodina Pálových bydlela v bytovém domě a jako asi všichni, co bydlí v bytě, toužila po soukromí a klidu, které skýtá bydlení v rodinném domě. Svůj sen si Pálovi nakonec opravdu splnili – prodali byt ve městě, koupili si pozemek na šumavské samotě a chyběla již poslední, nikoliv nejsnazší věc – vysněný dům.

„Vlastně jsme se neměli o čem rozhodovat. Od začátku jsme měli jasno, že chceme svěřit stavbu domu odborníkům. Chtěli jsme se ze stavby těšit, sledovat, jak roste, a ne se jen dřít a stresovat“.

V tomto případě klientům pomohla reference předchozích klientů ES. Výběr stavitele tak byl mimořádně snadný a rychlý.

„Hledání jsme nemuseli věnovat žádnou energii, dali jsme totiž na doporučení dobrých známých. Říkali jsme si, že raději než vsadit na náhodný výběr, obrátíme se na někoho prověřeného”.

„Na první schůzce v Ekonomických stavbách jsme se setkali s velmi vstřícným jednáním a o správnosti naší volby nás přesvědčily mimo jiné záruky, které společnost svým klientům poskytuje, jako například dodržení pevné ceny stavby nebo platby po jednotlivých etapách”.

Investoři provedli výběr domu z nabídkového katalogu typových domů Ekonomických staveb. Rozhodujícím faktorem jejich volby byly dispozice, velikost a vzhled. Velice rádi pak využili poradenský servis, který jim ES nabídly, především v oblasti stavebních materiálů a dofinancování stavby.

„Navíc jsme s radostí přijali nabídku, že za nás ES zdarma vyřídí všechnu administrativu spojenou se stavbou, jako je stavební povolení. Samotná stavba trvala asi rok, rozhodně to bylo o dost méně, než kdybychom stavěli svépomocí. Nakonec nás vlastní práce stejně nemine, potřebujeme ještě upravit zahradu a okolí domu, ale rozhodně nám to stojí za to”.

Radek Pál