Kvalita života dobrým domem

…Ač nám v původním bydlení prostor nechyběl, nyní si ho teprve užíváme s chutí. S tím je spojena spousta aktivit, které dříve provádět nešlo…

Panu Suchému a jeho manželce přineslo nové bydlení mnoho možností a zálib pro jejich aktivní styl života. Dobré bydlení tak zvyšuje kvalitu života i pocit štěstí z tohoto.

„Přišel okamžik, kdy jsme zdědili pozemek na druhém konci města. Najednou to pro nás byla jakási výzva a lákadlo, najít v životě další směr, kterým by mohl vlastní dům”.

Volba realizace domu na klíč byla pro velké pracovní vytížení a neznalosti oboru zcela jasná. Proto klienti neváhali a nechali si zaslat katalog domů Ekonomických staveb.

„Po shlédnutí katalogu se naše představa, jak by měl dům vypadat, zažala ucelovat. Zaujal nás dům Jiřina. Velikost domu pro nás byla optimální a svou členitostí a vzhledem by zapadl do naší zahrady jako ulitý.”

Po prvém jednání se zástupcem Ekonomických staveb začal běžet průběh všech dalších náležitostí velmi rychle. Projektování i vyřízení stavebního povolení běželo svižně, a tak nic nebránilo zahájení samotné stavby domu. Při realizaci doznal dům ještě několik drobných změn a úprav, které vždy investoři konzultovali s odborníky.

„Přeci jen člověk během stavby ledacos vidí jinak, než když se rýsuje projekt. Každopádně spolupráce s Ekonomickými stavbami byla příjemná a splnila naše očekávání.”

Po předání dokončeného domu se manželé nastěhovali a rychle si zvykli na nové bydlení.

„Jedna z nejzásadnějších věcí je asi zvětšení prostoru. Ač nám v původním bydlení prostor nechyběl, nyní si ho teprve užíváme s chutí. S tím je spojena spousta aktivit, které dříve provádět nešlo. Ať už je to zvelebování a péče o zahrádku, dílnička, kde mohu kutit, nebo příjemné cvičení a relaxace ve vlastní tělocvičně.”

Jiří Suchý