Radost vytouženým domem

“Všechny dojmy a pozitivní pocity přicházejí až mnohem později, kdy už ve svém domečku bydlíte, sedíte na zahradě a pozorujete dílo, na jehož vzniku jste se podíleli. A kdy můžete obdivně a s jistotou říct “tak tohle bych sám opravdu nedokázal.”

Růžičkovi se vydali na cestu za vlastním spojeným bydlení. Bydlení v panelákové bytě jim komplikovalo život, každodenní hluk jim byl velmi nepříjemný. Klienti vlastnili stavební pozemek v pěkné lokalitě za Prahou, ale jeho příprava na stavbu jim zabrala mnoho času a financí. Jelikož stavbu domu svépomocí vzhledem k časové náročnosti zamítli, hledali firmu, které jim zrealizuje dům na klíč.

„Hledali jsme především profesionalitu a důvěryhodnost. Narazili jsme na Ekonomické stavby, jejichž prezentace na mě působila velmi profesionálně a sebevědomě. Osobní schůzka s jejich pracovníky mě pak dostatečně přesvědčila, že hledání je u konce a že svěřujeme stavbu našeho domu těm pravým”.

Investoři již před schůzkou měli jasnou představu o podobě svého domu, který si vybrali z katalogu. Veškeré administrativní úkony spojené s vyřízením stavebního povolení pak klienti rádi přenechali pracovníků Ekonomických staveb. A tak mohla být zahájena samotná stavba rodinného domu.

„Realizace stavby domu a jeho dokončování je dost náročné období a je plné i stresu. Všechny dojmy a pozitivní pocity přicházejí až mnohem později, kdy už ve svém domečku bydlíte, sedíte na zahradě a pozorujete dílo, na jehož vzniku jste se podíleli. A kdy můžete obdivně a s jistotou říct “tak tohle bych sám opravdu nedokázal.”

manželé Růžičkovi