Profesionálně a pro radost

Měl jsem opravdu štěstí v tom, že jsem narazil na Ekonomické stavby, které podle mého dojmu opravdovými profesionály jsou. Během realizace domu jsem navštěvoval staveniště téměř denně a musím uznat, že vše probíhalo tak, jak jsem si od začátku představoval.

Pan Hloušek je velký kutil, a proto se těšil, jak při výstavbě svého domu bude moci uplatnit svou zručnost a fantazii. Společně s Ekonomickými stavbami se proto pustil do realizace bungalovu a s chutí i zapojil vlastní ruce při méně odborných prací.

Klient žil s rodiči, ale po té, co se rozhodl osamostatnit se, chtěl realizovat výstavbu vlastního domu. Netroufal si ale na stavbu celého domu svépomocí, a tak zvolil kompromis. Nechal si postavit dům stavební firmou s tím, že některé práce si bude realizovat sám.

„Nejdříve jsem objevil na internetu stránky Ekonomických staveb. Líbilo se mi, jak jsou přehledné a díky tomu mi nedělalo problém najít si tam o ES veškeré informace. Hodně mě oslovilo vyřízení stavebního povolení zdarma a zajištění hypotéky na dům. Hned jsem si tedy sjednal nezávaznou schůzku”.

Na samém počátku pan Hloušek zvažoval i možnost dřevostavby.

„Zvažoval jsem obě technologie stavby. Původně jsem si myslel, že dřevostavba je levnější, nežli zděný dům. Po různých propočtech jsem ale došel k závěru, že mezi zděným domem a dřevostavbou není zásadní finanční rozdíl. Zděný dům je však kvalitnější.”

Pan Hloušek si vybral nízkopodlažní dům typu bungalov. Při projektování domu klient velmi ocenil možnost konzultací materiálové skladby s odborníky. Při sestavování položkového rozpočtu, investor vypustil práce, které si sám chtěl provádět. A tak po vyřízení stavebního povolení přišla na řadu samotná výstavby domu.

„Měl jsem opravdu štěstí v tom, že jsem narazil na Ekonomické stavby, které podle mého dojmu opravdovými profesionály jsou. Během realizace domu jsem navštěvoval staveniště téměř denně a musím uznat, že vše probíhalo tak, jak jsem si od začátku představoval. Jsem šťastný, že to hlavní v podobě krásného bungalovu už na zahradě mám. Díky příjemnému bydlení a pocitu vlastního zázemí mi už všechny práce půjdou od ruky samy. Práce kolem domu mě opravdu naplňují a jsou pro mě úžasnou relaxací.”

pan Hloušek