Radost splněná do puntíku

“Dnešní doba přináší stále nějaké zdražování energií. Člověk na takové věci musí myslet a přemýšlet trochu dopředu. Nízkoenergetický dům pro nás byla jasná volba.”

Mladí manželé se rozhodli pro zajištění nového bydlení , a protože při porovnání cen za nový větší byt a domu na klíč vycházelo téměř na shodně, zvolili si cestu samostatného bydlení v domě.

„Stavební společnosti jsme hledali na internetu, kde jsme natrefili i na Ekonomické stavby. Mezi těmi, které nabízejí stavbu na klíč, tato společnost dominovala díky široké nabídce služeb. Nějakou dobu jsme srovnávali ES  s cenami i službami jiných firem. Nakonec jsme přišli na to, že porovnání ceny, rychlosti stavby, vybavenosti domu v základním provedení a doplňujících služeb je tak vyvážené, že se nám spolupráce s Ekonomickými stavbami vyplatí nejvíce”.

Na prvé schůzce se zástupcem Ekonomických staveb si vybral investor dům ze zaslaného katalogu a po konzultaci s odborníky společnosti bylo rozhodnuto o vypracování projektové dokumentace.

„Očekávali jsme, že firma dokáže dům postavit v co nejkratším čase, v co největší kvalitě a s naším minimálním zásahem do realizace. A jak to ve skutečnosti opravdu bylo? Naše očekávání se naplnila téměř do puntíku. Vyřízení potřebných dokumentů proběhlo velmi rychle a nemuseli jsme do této fáze téměř vůbec zasahovat. Následný průběh stavby byl plynulý. Ač se některé fáze stavby zdržely díky nepřízni počasí, následné etapy byly naopak dokončeny před plánovaným termínem předání a díky tomu vlastně nedošlo k žádnému natahování stavby. Byli jsme s průběhem stavby velice spokojeni”.

Dům splňuje veškeré požadavky na pohodlné bydlení a úsporu finančních prostředků na provoz domu.

„Oba jsme si s manželkou zamilovali koupelnu v podkroví. Zvolili jsme si do ní krásné obklady, které ji dělají nesmírně útulnou a příjemnou. Cítíme se zde velmi dobře.  Také si užíváme chvil v obýváku u kamen. Obzvlášť v zimních měsících, když venku mrzne a my popíjíme horký čaj a pozorujeme hořící oheň. Je to nesmírná romantika, kterou si díky našemu domečku můžeme vychutnávat plnými doušky”.

manželé Novákovi