Radost skutečným životem

“Nelitujeme ani jednoho okamžiku, kdy jsme odešli z rušného města do tiché přírody. Práce máme stále dost, ale konečně žijeme život a nekoukáme se na něj jen v televizi v panelákovém bytě”.

Výběr stavební společnosti byl pro klienty klíčovým momentem, neboť požadovali kompletní servis a především profesionalitu. Po získaných informací z internetu a z časopisů o bydlení se rozhodli požádat o zaslání katalogu domů.

„Nabídka služeb Ekonomických staveb nás natolik nadchla, že jsme si za nedlouho sjednali schůzku. Po jednání přímo s panem ředitelem jsem domů odjížděli jako ve snu. Všechny záruky, jistoty, pomoc při financování i kompletní servis na stavbě se nám zdály neuvěřitelné.”

O nové klienty se začal starat tým Ekonomických staveb a manželé si nakonec vybrali dům Petra, který doznal několik nepatrných změn. Vyřízení stavebního povolení společně s projektem, zajištění nutné administrativy a sestavení rozpočtu si vzal na svá bedra tým ES k velké spokojenosti klientů.Po zajištění financování výstavby domu, byly práce zahájeny.

„Měli jsme stavbu každý víkend pod drobnohledem. Nebyl pro nás problém najít si čas na předání jednotlivých etap i ve všední den. Čím více se přibližoval závěr stavby, tím více se v nás stupňovalo vzrušení z blížícího se nastěhování. Nelitujeme ani jednoho okamžiku, kdy jsme odešli z rušného města do tiché přírody. Práce máme stále dost, ale konečně žijeme život a nekoukáme se na něj jen v televizi v panelákovém bytě”.

„Ekonomické stavby si vzaly na svá bedra vše kolem celé stavby. Doslova jsme si sbalili kufr a peřiny a nastěhovali se do nového domu během pár hodin”.

manželé Němcovi