Byli jsme součástí skvěle fungujícího týmu

“Skvělý pocit jsme měli už během celé realizace domu. … A nyní už se jen těšíme z našeho domova, ve kterém jsme opravdu šťastni”

Soužití více generací v jednom bytě přináší nejen pocit rodinné sounáležitosti a společné sdílení každodenních radostí, ale také jistou ztrátu soukromí. Dříve či později přijde čas se osamostatnit a zařídit si vlastní bydlení. Manželé Netoličtí se rozhodli pro stavbu vlastního rodinného domu, ale varianta budování svépomocí se jim zdála z pracovního a profesního života příliš náročná.

„Najít dobré stavitele, řemeslníky, dodavatele materiálu a v neposlední řadě se orientovat ve vší té administrativě, kterou musíte projít, než vůbec poprvé „kopnete do země“ – tomu všemu jsme se chtěli vyhnout, a proto nám bylo jasné, že nechat si vystavět dům na klíč je pro nás to pravé ořechové”.

Investoři začali pátrat na internetu po profesionální stavební společnosti s bohatými zkušenostmi a komplexními službami.

„V jednom časopisu jsme našli inzerát firmy Ekonomické stavby s.r.o.a kontakt na ni. Na jejích webových stránkách jsme nalezli mnoho pro nás podstatných informací nejen o nabízených typech domů, které se nám velmi líbily, ale i o možnostech financování. Po první sjednané schůzce se zástupcem společnosti a velmi dobrém a profesionálním dojmu, který na nás udělal, jsme měli o realizátorovi našeho vysněného bydlení jasno”.

Klientům se zalíbil dům vyobrazený v inzerátu, atak si sjednali schůzku se zástupcem ES. V průběhu projektování domu detailně konzultovali použité stavební materiály a drobné úpravy. Důkladná příprava se klientům stala vstupenkou do skvěle fungujícího týmu.

„Skvělý pocit jsme měli už během celé realizace domu. Kdybychom stavěli svépomocí, rozhodně bychom dnes ještě nebydleli. To, že stavbu i vše okolo řešili odborníci, znamenalo velkou časovou úsporu a také jsme si ušetřili mnoho starostí, včetně již zmíněných administrativních kroků. I fakt, že za nás Ekonomické stavby s.r.o. vyřídily stavební povolení a veškeré jeho náležitosti zdarma, nás utvrdil v tom, že jsme se rozhodli správně. A nyní už se jen těšíme z našeho domova, ve kterém jsme opravdu šťastni”.

manželé Netoličtí